Naujienos

„CBet Rally Rokiškis“ žurnale – išsami informacija apie greičio ruožus ir niekur nepublikuoti pasakojimai

2022 m. rugpjūčio 11 d.

Jau artėjantį savaitgalį Rokiškyje ir jo apylinkėse įvyks ketvirtasis Lietuvos ralio čempionato etapas „CBet Rally Rokiškis“. Į šias varžybas ketinantiems vykti žiūrovams organizatoriai rekomenduoja pasirūpinti specialiu leidiniu – ralio žurnalu, kuriame sudėta visa aktuali informacija, praversianti stebint ralį.

 

Ant dizainerio Algio Dmukausko maketuoto ralio žurnalo viršelio šiemet puikuojasi Vlado Jurkevičiaus ir Aisvydo Paliukėno ekipažas, užfiksuotas praėjusių metų varžybose. Pirmuosiuose puslapiuose skaitytojus pasitiks varžybų organizatoriaus Audriaus Gimžausko, Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko ir „CBet“ prekės ženklo Marketingo skyriaus vadovo Evaldo Magelinsko sveikinimo žodžiai.

Ralio žurnale pateikta ne tik starto tvarka, bet ir greičio ruožų žemėlapiai su išsamiais jų aprašymais. Vadovaujantis jais bus itin lengva naviguoti po ralio regioną, kadangi organizatoriai žurnale nurodė miesto uždarymo schemą, bendrą regiono žemėlapį, kiekvieno ruožo žemlėpaį. Be to, čia nurodytos tiek startų ir finišų, tiek greičio ruožuose esančių žiūrovų zonų koordinatės.

Vadovaujantis išsamiais žemėlapiais bus lengva suplanuoti privažiavimą prie greičio ruožų neuždarytais šoniniais keliais. Taip pat čia nurodyti ir visų greičio ruožų uždarymo bei starto laikai.

„CBet Rally Rokiškis“ ralio žurnalas tradiciškai nėra vien tik informacinis leidinys, kuriame sudėta visa aktuali informacija. Ralio gerbėjai čia ras net penkis straipsnius, kurių pašnekovais tapo organizatoriai, lenktynininkai, konstruktoriai, autosporto apžvalgininkai ir automobilių sporto treneriai.

Pirmasis interviu pavadinimu „Ralio automobilio rebusas: gamintis nuo nulio, pirkti naudotą ar nuomotis“ leis įsigilinti į automobilių pasirinkimo sportui vingrybes. Apie jas papasakojo konstruktoriai Darius Biesevičius ir Renaldas Šeinauskas. Dar viena tema – „CBet Rally Rokiškis“ organizatoriaus Audriaus Gimžausko muziejus, kuriame puikuojasi eksponatai iš jo ralio karjeros. Pašnekovas atskleidė, kokiomis aplinkybėmis jo archyve atsirado tokie eksponatai kaip linkę švaistikliai, pramušti karteriai, sudaužyti ratlankiai ar net kojos įtvaras.

Dar viena tema – „Idealus greičio ruožas pagal Lietuvos ralio lenktynininkus“. Jame savo įžvalgomis pasidalijo Dominykas Butvilas, Vladas Jurkevičius, Justas Tamašauskas ir Giedrius Notkus.

Ralio žurnalo skaitytojai taip pat sužinos istoriją ir apie tai, kaip ralio apžvalgininko Viliaus Šaltenio galvoje gimė mintis parašyti knygą apie praėjusių metų ralio sezoną, o žurnalo vinimi taps išsamus, net trijų puslapių pokalbis su legendiniu automobilių sporto treneriu Jonu Dereškevičiumi.

„CBet Rally Rokiškis“ ralio žurnalą bus galima įsigyti jau nuo penktadienio ralio infocentre, Nepriklausomybės aikštėje, taip pat parduotuvėje „Intelektualūs kompiuteriai“ adresu Nepriklausomybės a. 22, Rokiškis. Šiais žurnalais taip pat bus prekiaujama prie įvažiavimų į tuos greičio ruožus, kuriuose yra numatytos žiūrovų zonos. Ralio žurnalo kaina – šeši eurai.

Daugiau informacijos apie „CBet Rally Rokiškis“ varžybas, bilietų kainas ir kitas naujienas galima rasti www.rallyrokiskis.com arba grupėje „Facebook“.

Related Posts