Naujienos

Tavo parama keičia vaikų gyvenimus

2019 m. rugpjūčio 6 d.

„Gelbėkit vaikus“ – ne politinė, ne religinė organizacija, atstovaujanti vaiko teisėms ir siekianti kurti vaikų gerovę. Organizacijos misija ir pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas vaikas augtų rūpestingoje, mylinčioje šeimoje bei saugioje aplinkoje; panaikinti fizinį ir psichologinį smurtą prieš vaikus, apsaugoti vaikus nuo patyčių mokykloje bei kitoje aplinkoje. Pagrindinės organizacijos veiklos apima vaiko apsaugą, vaiko apleistumo mažinimą, vaiko teisių atstovavimą ir sklaidą, tarptautinę pagalbą.  

„Gelbėkit vaikus“ kuruoja Rokiškio vaikų dienos centrus, kuriuos kasdien lanko 45 vaikai. Dienos centras yra vieta, kur vaikai leidžia laiką po pamokų, kur kasdien gauna šilto maisto, kur vaikams suteikiama pagalba ruošiant pamokas. Dienos centrą lankantys vaikai pagal galimybes lanko žymias Lietuvos vietas, kartą per vasarą išvyksta į poilsio stovyklą. Organizacijos teikiama parama leidžia sunkumų patiriančioms šeimoms auginti vaikus saugesnėje aplinkoje, padeda tėvams siekti pozityvių pokyčių, teigiamai veikiančių jų pačių ir jų vaikų gyvenimus. 

Keisk vaikų gyvenimus į gerą! Padėk Rokiškio vaikų dienos centrams ir šeimoms. Tavo indėlis padės sukurti saugesnę vaikystės aplinką šio miesto vaikams ir leis jiems užaugti laimingais suaiugusiaisiais. 

Mokėjimo paskirtis: Parama Rokiškio vaikams

Gavėjas: Gelbekit vaikus

Gavėjo kodas: 190780953

Adredas: Vilniaus g. 39/Klaipėdos g. 6 Vilnius, LT-01119

Banko sąskaitos numeris: LT147044060000348949

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

SWIFT kodas: CBVI LT 2X

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis:

Živilė Žvinienė

zivile.gribauskaite@gmail.com

+370 648 03441