Naujienos

„Samsonas Rally Rokiškis 2021“: ką naujo žiūrovams ir dalyviams šiemet ruošia organizatoriai?

2021 m. birželio 1 d.

Jau rugpjūčio 6-7 dienomis Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks trečiasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas. Kartu čia startuos ir sprinto čempionato dalyviai. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai praneša, kad šiemet dalyviams ir publikai jie pasiūlys naujovių.

 

Iki ralio likus porai mėnesių „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai jau pluša pilnu pajėgumu. Nors kol kas dauguma darbų yra formalios procedūros, tačiau organizatoriai skuba pranešti, kad šiemet varžybos bus kiek kitokios greičio ruožų prasme.

Tiesa, šiemet ralis vėl sujungs du rajonus – Rokiškio ir Zarasų. Nors konkrečių greičio ruožų ralio organizatorius Audrius Gimžauskas dar neįvardija, tačiau dalį kortų atversti sutiko.

„Pirmąją ralio dieną dalyviams ir žiūrovams pasiūlysime geriausius Zarasų apylinkių greičio ruožus. Vėliau informacijos apie juos pateiksime daugiau. Norime nudžiuginti žinia, kad šiemet ralis vėl vyks per du rajonus. Tradiciškai Rokiškyje turėsime visų žiūrovų taip laukiamą ir tikra vyšnia ant torto pirmąją ralio dieną kasmet tampantį miesto greičio ruožą su dirbtiniu tramplinu.

 

Antroji ralio diena jau suksis aplink Rokiškį. Čia šiemet bus naujovių su greičio ruožais. Turėsime vieną naują ir tikrai įspūdingą žiūrovų zoną. Kol kas informacijos galime pateikti tiek, bet kviečiu visus ralio gerbėjus jau planuoti savo savaitgalį šiame krašte. Džiaugiamės, kad renginiams apribojimai jau yra atlaisvinti ir galėsime priimti visus norinčius ralį stebėti žiūrovus. Neabejoju, kad visi yra pasiilgę ralio“, – sakė Audrius Gimžauskas.

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos pirmą kartą buvo surengtos 2017-aisiais metais. Tuomet čia triumfavo latvis Janis Vorobjovs. Vėliau dvejus metus iš eilės greičiausias čia buvo Vaidotas Žala. Praėjusiais metais Rokiškio ir Zarasų rajonuose vykusiose varžybose pergalę šventė Rusijos lenktynininkas Nikolajus Gryazinas.

„Samsonas Rally Rokiškis“ 2018-aisiais metais sutraukė dalyvius net iš penkiolikos skirtingų valstybių. Nors šiemet dėl pandemijos pasaulyje tokią statistiką pasiekti gali būti sudėtinga, tačiau organizatoriai dės visas pastangas, kad žiūrovai mūsų šalyje išvystų ne tik greičiausius Lietuvos bei kaimyninių šalių ralio lenktynininkus, bet ir ralio žvaigždes iš kitų Europos šalių. Tuo asmeniškai kaip visuomet rūpinasi varžybų vardo partneris Martynas Samsonas.