Naujienos

Kitąmet „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos į Lietuvą sugrąžins Latvijos ralio elitą

2019 m. gruodžio 6 d.

Lietuvos automobilių sporto federacija jau paskelbė preliminarų kitų metų Lietuvos ralio čempionato kalendorių. „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos Rokiškio apylinkėse įvyks liepos 31-ą – rugpjūčio 1-ą dienomis.

Organizatoriai skuba pasidžiaugti, kad renginio data – ne vienintelė naujiena. Šių metų „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos kartu bus ir Latvijos ralio čempionato etapas, todėl žiūrovai turės galimybę savo šalyje išvysti kaimyninės Latvijos ralio grietinėlę. Pasak varžybų organizatoriaus Audriaus Gimžausko, pastaraisiais metais Lietuvos ir Latvijos automobilių sporto federacijos žiūrėjo skirtingomis kryptimis, tačiau dabar galiausiai pavyko vėl rasti bendrą kalbą.

„Pagaliau sugrąžintas bendradarbiavimas ir draugystė, kuri tęsėsi bene 20 metų, bet paskui buvo nutrūkusi. Mūsų kaip organizatorių didelio noro ir naujos Lietuvos automobilių sporto federacijos vadovybės, naujojo prezidento dėka pagaliau sugrąžintas tarpusavio bendradarbiavimas ir pasitikėjimas“, – kalbėjo Audrius Gimžauskas.

Beje, bendras etapas su latviais nėra vienintelė naujiena, kurią kitąmet galės išvysti „Samsonas Rally Rokiškis“ žiūrovai. Varžybų organizatoriai džiaugiasi, kad ralis Rokiškyje turės ir “Baltic Rally Trophy” bei „R2 Baltic Cup“ statusus. Tai leis mūsų šalies ralio gerbėjams išvysti perspektyviausius jaunuosius Baltijos šalių lenktynininkus.

„Dėl visų šių naujienų išloš žiūrovai, kurie pamatys ne tik svečius iš kitų šalių, bet ir itin greitus kaimynus. Išloš ir dalyviai, nes gaus tikrai sveiką ir didelę konkurenciją. Tai naudinga ir mums, organizatoriams, nes renginys taps dar labiau patrauklesnis ir įdomesnis publikai, kurios visuomet į Rokiškį susirenka dešimtys tūkstančių“, – sakė „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas.