Naujienos

Savaitgalį Juodupėje – dvi automobilių sporto disciplinas apjungsiantis renginys

2021 m. June 8 d.

Jau artėjantį savaitgalį Rokiškio rajone esantis Juodupės miestelis ir jo apylinkės virs automobilių sporto gerbėjų traukos centru Šiaurės rytų Lietuvoje. Čia bus surengtas antrasis Lietuvos Baja čempionato ir taurės etapas bei antrasis Lietuvos Mini ralio čempionato etapas. Šios iniciatyvos ėmėsi „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai.

Net dvi automobilių sporto disciplinas apjungsiantis renginys Rokiškio rajone prasidės dar penktadienį ryte ir baigsis šeštadienį. Pirmieji čia lenktynes pradės Lietuvos Baja čempionato ir Taurės dalyviai, kurių sąrašas išties gausus.

Automobilių įskaitoje čia pasirodys 10 ekipažų. Žiūrovų akį džiugins itin gausi ir kasmet vis populiarėjanti motobagių klasė SSV. Pastarojoje registruota jau 22 ekipažai. Prie starto rikiuosis ir motociklininkai bei keturračių vairuotojai. Jų iš viso čia bus 14. Veiksmo bus apstu ne tik sportinėse įskaitose, bet ir „Adventure“ kategorijoje, kurioje lenktynės vyksta orientacinių varžybų principu. Čia registruoti jau 9 dalyviai.

Greičio ruožais lenktyniausiančių dalyvių laukia 165 km distancija, o kartu su pervažiavimais maršruto ilgis sieks 280 km.

Lietuvos Baja čempionatas ir taurė vyks penktadienį ir šeštadienį, o būtent šeštadienį Juodupėje startuos ir Mini ralio čempionato dalyviai. Jų laukia beveik 30 kilometrų greičio ruožų. Su pervažiavimais atstumas sieks daugiau nei 85 km. Organizatoriai dalyviams paruošė keturis, du kartus važiuojamus greičio ruožus.

Trasose bus galima išvysti ne tik kovai paruoštus sportinius bolidus, bet ir visiškai naujus automobilius.

Oficialaus „Subaru“ atstovo Lietuvoje UAB „JMA centras“ skirtais naujaisiais „Subaru“ modeliais čia bus „apginkluoti“ už varžybų saugą atsakingi asmenys, važiuosiantys trasoje prieš lenktynininkų kanalo startą.

Organizatoriai į nemokamą renginį kviečia atvykti ir žiūrovus, kadangi pagal dabar galiojančius reikalavimus renginiams jų skaičius jau nėra ribojamas. Beje, žiūrovų ir dalyvių čia laukia ne tik lenktynės, bet ir iškilminga apdovanojimų ceremonija Juodupėje, kurią vainikuos koncertas. Daugiau informacijos apie abejas varžybas artėjantį savaitgalį Juodupėje galima rasti www.samsonasrally.com