Bendras visų greičio ruožų žemėlapis

TRASOS ILGIS – 4,31 KM
GR UŽDAROMAS – 14:20

GR / SS 1 “SAMSONAS MOTORSPORT”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 15:20

Šis greičio ruožas dar nė karto nėra naudotas ankstesnės varžybose, tačiau stebėjimui jame vietų nedaug. Vos už 300 metrų nuo starto laukia įdomus siaurų, uždarų posūkių komplektas miške. Kitų stebėjimui įdomių vietų čia taip pat galima rasti, bet privažiavimo galimybių iš šonų yra mažai, todėl norint čia patekti reikės atvykti iki greičio ruožo uždarymo. Ties 1,9 km galima privažiuoti iš šono nuo Rokiškio pusės, kur atsiveria puikus vaizdas į posūkių grupę. Ties 3,3 km taip pat yra posūkių grupė, kuri patogiausiai pasiekiama atėjus nuo finišo. Ties 4 km, netoli finišo yra labai įspūdingas tramplinas. Jis pasiekiamas pėsčiomis, palikus savo automobilius ant kelio Rokiškis-Kupiškis.

TRASOS ILGIS – 15,10 KM
GR UŽDAROMAS – 14:55

GR / SS 2 “ŽIOGELIS”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 15:55

GR / SS 3 “SB LIZINGAS”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 18:05

Tai įdomus ir labai techniškas greičio ruožas, turintis žiūrovų zoną. Jis pasižymi tiek dangų skirtumu, tiek nuolat besikeičiančia konfigūracija. Pavažiavus 1,2 km nuo starto siauras kelias T formos sankryžoje sukasi į dešinę, į platesnį žvyrkelį. Į šią vietą galima patekti privažiavus nuo Skemų gyvenvietės. Už 1,7 km nuo starto laukia labai vaizdingas posūkių rinkinys, kuris patogus ir stebėjimui. Už 2,9 km nuo starto – aštrus kairys posūkis. Prie šios vietos galima atvykti keliu nuo Obelių pusės. Dar vienas sankryžinis posūkis laukia už 3,3 km nuo starto. Netoli jo bus įrengta žiūrovų zona, iš kurios atsiveria visa serija gražių tramplinų, o ją pasiekti galima važiuojant keliu nuo Lukštų pusės.

Nuo šios vietos vos už 300 metrų automobilių važiavimo kryptimi yra dar vienas efektingas tramplinas, po kurio kelias sukasi į kairę, į siaurą atkarpą. Po to – vėl tramplinų serija. Dar vienas siauras, tikrai šokamas tramplinas yra ties 4,2 km nuo starto. Dar viena įdomi vieta stebėjimui yra ties 4,6 km nuo starto, tačiau čia atvykti yra patogiau prieš uždarant greičio ruožą. Šioje vietoje vėl yra šokamas tramplinas, bet jis yra miškingoje, siauroje vietose. Vos už 200 m. nuo šios vietos važiavimo kryptimi yra ir dar vienas tramplinas, tik jis čia jau atviroje vietoje, patogioje stebėjimui. Už 5,1 km nuo starto – staigus posūkis į dešinę. Po jo prasideda maždaug vieno kilometro siaura, vingiuota bei klastinga, tačiau šiek tiek minkšta atkarpa. Ties 5,8 km atžyma – dar vienas tramplinas ir už jo iškart laukia posūkis į kairę. Tai gana klastinga vieta. Iš karto po to prasideda aštrių posūkių grupė su dar vienu tramplinu. Ties 6,8 km kelias sukasi į dešinę, į asfaltinę dalį, kurioje bus įrengtos greičio gesinimo zonos. Ties 7,6 km kelias vėl sukasi į kairę, į žvyrą. Ties 8,1 km kelias veda per mišką, kur bus labai siaura. Ten lauks įdomių posūkių grupės, kuriose nebus vietos klaidai. Medžiai – labai arti. Tačiau čia stebėti vietos nėra patogios dėl labai tankios augmenijos. Už 11,5 km nuo starto prasideda trumpas asfalto ruožas ir po jo – labai staigus posūkis į dešinę, į mišką. Į šią vietą galima privažiuoti nuo kelio Rokiškis-Juodupė.

TRASOS ILGIS – 3,63 KM
GR UŽDAROMAS – 17:50

GR / SS 4 “SPARTI REKLAMA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 18:50

Tai trumpas greičio ruožas, tačiau išties smagus. Pirma įdomesnė vieta laukia vos už 300 m. Ją galima pasiekti pėsčiomis nuo starto. Čia bus galima išvysti dviejų posūkių kombinaciją. Ties 600 m – aštrus dešinys posūkis su siaura, bet tvirta kelio danga. Nuvažiavus 1 km nuo starto – dar vienas aštrus posūkis, šįkart į kairę. Jis yra gero matomumo zonoje kartu su kitu, dar vienu posūkiu. Ties 1,3 km atžyma – gražių posūkių rinkinys. Ši vieta – klastinga ir greita. Po jos laukia gesinimo zona. Ties 1,9 km – staigus posūkis link miško. Čia galima privažiuoti keliu nuo Čedasų kaimo. Ties 2,3 km laukia pavojinga ir siaura vieta pro gyvenamuosius namus. Likusi greičio ruožo dalis driekiasi per mišką ir yra siaura bei nepatogi stebėjimui, todėl žiūrovams rekomenduojama rinktis vietą iki šios greičio ruožo dalies.

TRASOS ILGIS – 16,43 KM
GR UŽDAROMAS – 06:40

GR / SS 5 “ŠVYTURYS NEALKOHOLINIS”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 07:40

GR / SS 7 “GAZAS.LT”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 08:55

Šis greičio ruožas – vienas techniškiausių visame ralyje. Jis įdomus tuo, kad čia galima rasti kelių skirtingų charakterių kelio dangą. Nuo siauro ir minkšto kelio iki miškingų vietų bei plačių ir tvirtų, gražios konfigūracijos žvyrkelių. Greičio ruožo viduryje yra atkarpa ir su asfalto danga.

TRASOS ILGIS – 6,23 KM
GR UŽDAROMAS – 07:25

GR / SS 6 “ROKVESTA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 08:25

Greičio ruožo pradžia siauroka, bet tikrai greita. Už 1 km laukia gana aštrus kairys posūkis, o iš karto po jo – dešinys. Čia galima privažiuoti nuo Jūžintų pusės. Ties 1,6 km, po ilgos tiesiosios laukia gana klastingas tramplinas, o iš karto už jo – staigus dešinys posūkis. Analogiška vieta tik su posūkiu į kairę yra ir ties 2 km atžyma. Ties 2,8 km – staigus dešinys posūkis, po kurio iš atvirų vietų kelias sukasi į miškingą vietovę. Čia privažiuoti galima taip pat nuo Jūžintų pusės. Ties 3,3 km miške laukia gražus ir pavojingas tramplinas. Po jo – siauros vietos su uždarais posūkiais.

TRASOS ILGIS – 10,10 KM
GR UŽDAROMAS – 10:20

GR/ SS 8 “ROKAUTA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 11:20

Šis greičio ruožas naudojamas nuo pat pirmojo ralio. Sportininkai juo yra važiavę ir į vieną, ir į kitą pusę. Šis greičio ruožas pasižymės tiek dideliu greičiu, tiek klastingomis, siauromis ir minkštomis vietomis. Jis savo įvairove tikrai paliks įspūdį sportininkams. Žiūrovams šiame greičio ruože stebėjimui daug patogių vietų nėra.

TRASOS ILGIS – 7,28 KM
GR UŽDAROMAS – 11:00

GR / SS 9 “BIORINA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 12:00

GR / SS 11 “VALVOLINE”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 13:10

Tai tradicinis greičio ruožas, kuriame pirmaisiais metais Vaidotas Žala atliko įspūdingą šuolį per trampliną. Po tų metų organizatoriai davė pažadą patys sau, kad šis greičio ruožas bus vykdomas kiekvienais metais. Jis patogus ir žiūrovams, nes čia galima lengvai privažiuoti. Organizatoriai siūlo šį greičio ruožą stebėti būtent čia, nes šioje vietoje bus įrengta žiūrovų zona. Į šį greičio ruožą rekomenduojama atvažiuoti šiek tiek anksčiau, nes dėl didelio publikos susidomėjimo kartais čia susidaro spūstys.

TRASOS ILGIS – 4,57 KM
GR UŽDAROMAS – 11:25

GR / SS 10 “TOYOTA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 12:25

GR / SS 12 “15 MIN”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 13:35

Šis greičio ruožas bus išties techniškas ir įdomus. Dėl šio greičio ruožo 2020-ųjų metų ralio nugalėtojas Nikolajus Gryazinas negailėjo komplimentų organizatoriams. Nuvažiavus 1,2 km nuo starto laukia įdomi dviejų aštrių posūkių kombinacija. Pačios klastingiausios vietos prasideda už 2,2 km nuo starto. Čia dalyviams bus pasiūlyti greiti tramplinai, susiaurėjantis kelias ir aklų posūkių serija. Tai vieta, kurioje lenktynininkai tikrai mėgausis važiavimu. Šiemet šis greičio ruožas sutrumpintas ir baigiasi prie Aleksandravėlės.

TRASOS ILGIS – 12,96 KM
GR UŽDAROMAS – 14:55

GR / SS 13 “ROKIŠKIO GRAND”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 15:55

Šis greičio ruožas turi žiūrovų zoną ir trampliną, kuris yra specialiai supilamas ralio varžyboms. Šis greičio ruožas yra arti Rokiškio miesto, todėl toli važiuoti nereikės. Greičio ruožo pradžia – gana greita ir platoka. Pagrindas – kietas. Pirmas aštrus posūkis laukia už 900 metrų nuo starto. Greičio ruožas sukasi į dešinę pusę. Čia galima privažiuoti atvykus keliu nuo Rokiškio pusės. Ties 1,3 km kelias pereina į žymiai siauresnę atkarpą. Už kelių šimtų metrų lenktynininkams bus paserviruotas asfalto ir žvyro kokteilis – dažni dangų pasikeitimai. Ties 1,8 km nuo starto vėl kelias sukasi į dešinę iškart į kairę. Čia galima patogiai privažiuoti nuo Bajorų kaimo. Ties 2,4 km laukia labai siaura, techniška vieta, o ties 2,9 km – staigus posūkis į kairę. Ties 3,2 km – posūkių serija, kuri patogi stebėjimui. Ties 4,4 km laukia pavojinga vieta – staigus posūkis per griovį. Ties 5,2 km – ilga tiesioji su greičio gesinimu, o iš karto po jos, ties 5,6 km – didysis tramplinas su žiūrovų zona, kuri ankstesniais metais jau yra sulauksi publikos įvertinimų ir pripažinimo. Ties 5,9 km – aštrus kairys posūkis, kuriame ankstesniais metais buvo ne vienas incidentas. Ties 6,3 km – aštrus posūkis į asfaltą Miliūnų kaime. Čia galima privažiuoti nuo Vyžuonų kaimo. Ties 7,1 km – greičio gesinimas ant asfalto dangos, po kurios vėl sukama į žvyrą. Ties 7,7 km atžyma – dar vienas gesinimas ir kelias sukasi į kairę pusę, kur laukia labai vingiuota ir siaura dalis. Kita įdomi vieta – ties 11,1 km atžyma. Ją pasiekti galima šalutiniu keliu per mišką nuo Steponių pusės. Čia laukia įdomių posūkių grupė. Ties 11,9 km taip pat yra galimybė nuo asfaltinio kelio pakliūti link finišo.

Dalyviams šį greičio ruožą važiuojant antrą kartą, tai yra GR15, didžioji šio greičio ruožo dalis atkartos GR13 maršrutą. Tačiau keliai išsiskirs ties 7,7 km atžyma. Po greičio gesinimo zonos GR13 kelias suksis į kairę pusę, o GR15 – eis tiesiai. Dalyviai toliau važiuos mišku, kur stebėjimui patogių vietų mažai, bet ekipažams tikrai bus ką veikti. Posūkiai čia pagrinde uždari ir gana pavojingi.

TRASOS ILGIS – 4,22 KM
GR UŽDAROMAS – 15:20

GR / SS 14 “LAŠŲ DUONA”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 16:20

Šis greičio ruožas yra išties miškingas ir klastingas, tačiau ne itin patogus stebėjimui. Vienintelė kiek patogesnė vieta su matoma posūkių grupe yra privažiavus iš šono nuo kelio Rokiškis-Maineivos arba į kitą vietą nuo Steponių kaimo. Kitų patogių stebėjimui vietų šiame greičio ruože tiesiog nėra.

TRASOS ILGIS – 10,88 KM
GR UŽDAROMAS – 16:00

GR / SS 15 “TETE-A-TETE CASINO”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 17:00

Šis greičio ruožas turi žiūrovų zoną ir trampliną, kuris yra specialiai supilamas ralio varžyboms. Šis greičio ruožas yra arti Rokiškio miesto, todėl toli važiuoti nereikės. Greičio ruožo pradžia – gana greita ir platoka. Pagrindas – kietas. Pirmas aštrus posūkis laukia už 900 metrų nuo starto. Greičio ruožas sukasi į dešinę pusę. Čia galima privažiuoti atvykus keliu nuo Rokiškio pusės. Ties 1,3 km kelias pereina į žymiai siauresnę atkarpą. Už kelių šimtų metrų lenktynininkams bus paserviruotas asfalto ir žvyro kokteilis – dažni dangų pasikeitimai. Ties 1,8 km nuo starto vėl kelias sukasi į dešinę iškart į kairę. Čia galima patogiai privažiuoti nuo Bajorų kaimo. Ties 2,4 km laukia labai siaura, techniška vieta, o ties 2,9 km – staigus posūkis į kairę. Ties 3,2 km – posūkių serija, kuri patogi stebėjimui. Ties 4,4 km laukia pavojinga vieta – staigus posūkis per griovį. Ties 5,2 km – ilga tiesioji su greičio gesinimu, o iš karto po jos, ties 5,6 km – didysis tramplinas su žiūrovų zona, kuri ankstesniais metais jau yra sulauksi publikos įvertinimų ir pripažinimo. Ties 5,9 km – aštrus kairys posūkis, kuriame ankstesniais metais buvo ne vienas incidentas. Ties 6,3 km – aštrus posūkis į asfaltą Miliūnų kaime. Čia galima privažiuoti nuo Vyžuonų kaimo. Ties 7,1 km – greičio gesinimas ant asfalto dangos, po kurios vėl sukama į žvyrą. Ties 7,7 km atžyma – dar vienas gesinimas ir kelias sukasi į kairę pusę, kur laukia labai vingiuota ir siaura dalis. Kita įdomi vieta – ties 11,1 km atžyma. Ją pasiekti galima šalutiniu keliu per mišką nuo Steponių pusės. Čia laukia įdomių posūkių grupė. Ties 11,9 km taip pat yra galimybė nuo asfaltinio kelio pakliūti link finišo.

Dalyviams šį greičio ruožą važiuojant antrą kartą, tai yra GR15, didžioji šio greičio ruožo dalis atkartos GR13 maršrutą. Tačiau keliai išsiskirs ties 7,7 km atžyma. Po greičio gesinimo zonos GR13 kelias suksis į kairę pusę, o GR15 – eis tiesiai. Dalyviai toliau važiuos mišku, kur stebėjimui patogių vietų mažai, bet ekipažams tikrai bus ką veikti. Posūkiai čia pagrinde uždari ir gana pavojingi.

TRASOS ILGIS – 8,73 KM
GR UŽDAROMAS – 16:30

GR / SS 16 “GRIFS AG”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 17:30

Į šį greičio ruožą galima atvykti nuo Žiobiškio kaimo. Šis greičio ruožas, kai buvo naudotas pirmą sykį organizuojant ralį šiose apylinkėse, pasižymėjo itin dideliu avarijų skaičiumi. Būtent šis klastingas kairysis posūkis yra vos už 300 metrų nuo starto. Ties 1 km taip pat laukia įdomus posūkis, kurį galima patogiai stebėti nuo kalniuko. Nuo ten matosi ir kiti du posūkiai. Ties 2,4 km – staigus dešinys posūkis. Prie jo privažiuoti galima nuo kelio Rokiškis-Žiobiškis. Ties 3,8 km – labai pavojinga dviejų posūkių kombinacija per pralaidą. Ties 4,3 km – įdomus bei klastingas posūkis į kairę pusę, o vos už 50 metrų laukia aštrus dešinys posūkis. Ši vietovė yra atvira, tad matomumas čia yra geras. Ties 5,3 km – kairys posūkis ir čia privažiuoti galima nuo Kazliškio kaimo. Prieš pat greičio ruožo finišą dar laukia kelių greitų posūkių grupė.

TRASOS ILGIS – 1,99 KM
GR UŽDAROMAS – 17:55

GR / SS 17 “CBET”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 18:55

GR / SS 18 “BATTERY”

PIRMO AUTOMOBILIO STARTAS – 19:12

Šiais metais tradiciškai bus rengiamas ir miesto greičio ruožas Rokiškio gatvėmis, tačiau organizatoriai nusprendė jį perkelti į ralio pabaigą. Taip nuspręsta todėl, kad po jo žiūrovams jau nebereikėtų niekur toli keliauti ir būtų ranka pasiekiama apdovanojimų ceremonijos vieta Rokiškio dvare, kur po oficialios ceremonijos vyks ir koncertas. Dviejų kilometrų ilgio greičio ruožas mieste šįkart vyks į kitą pusę nei ankstesniais metais. Šiemet pakeista ir dirbtinio tramplino vieta, o miesto greičio ruože bus įrengta ir nauja žiūrovų zona.