Naujienos

Paskelbta „Samsonas Rally Rokiškis“ dalyvių starto tvarka

2019 m. rugpjūčio 6 d.

Jau artėjantį savaitgalį Rokiškį ir jo apylinkes sudrebins didžiausios vasaros ralio varžybos – „Samsonas Rally Rokiškis“. Iki jų pradžios likus kelioms dienoms organizatoriai paskelbė dalyvių starto tvarką. Joje pozicijas pasidalijo daugiau kaip 80 ekipažų iš dešimties šalių.

Pirmasis startinis numeris suteiktas „Agrorodeo“ duetui – Vaidotui Žalai ir Andriui Malniekui. Jie Rokiškyje startuos žiūrovams jau gerai pažįstamu „Škoda Fabia R5“ automobiliu. Antrąjį starto numerį gavo svečiai iš Suomijos – šios šalies ralio čempionai Teemu Asunmaa ir Jani Salo. Treti lenktynes Rokiškyje pradės Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu. Ketvirta starto pozicija suteikta jaunojo Latvijos ralio talento Martinšo Sesko ir Mario Kulšso duetui. Jie Rokiškyje vairuos „Ford Fiesta NRC“. 

Penkti prie starto stos su „Volkswagen Polo R5“ važiuosiantys Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas. Iškart už jų lenktynes pradės dar vienas suomių ekipažas – Saku Vierimaa su Mika Rajasalo. Septintasis numeris suteiktas latviams Janiui Vorobjovui ir Ivo Pūkiui. Aštunti pasirodys Airijos atstovai Patrickas ir Stephenas O`Brienai. Devintas numeris atiteko šio ralio vardo partneriui Martynui Samsonui, kuriam stenogramą skaitys Ervinas Snitkas. Starto dešimtuką užbaigs rusai Denisas Rostilovas su Georgy Troshkinu.

Aukščiausiai dviejų varomų ratų įskaitoje klasifikuojami Giedrius Firantas su Matu Valiuliu. Jiems suteiktas 25-asis numeris. Iškart po jų trasoje pasirodys pasaulio ralio legenda suomis Toni Gardemeisteris su šturmanu Henri Arpiainen. Treti 2WD klasėje startuos Justas Tamašauskas su Vaidu Šmigelsku.

Iš viso „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose startuos 82 ekipažai, kurie per dvi ralio dienas turės įveikti per 150 kilometrų bei 16 greičio ruožų. Daugiau informacijos apie varžybas galima rasti oficialiame „Samsonas Rally Rokiškis“ interneto puslapyje www.samsonasrally.com.