Naujienos

Į „Samsonas Rally Rokiškis“ atvyksta vienas greičiausių Latvijos jaunosios kartos lenktynininkų

2019 m. liepos 30 d.

Liko vos kiek daugiau nei savaitė iki trečią kartą įvyksiančių „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų. Jose šiemet plazdės dešimties šalių vėliavos, o dalyvių skaičius sparčiai artėja prie 80 ekipažų. Organizatoriai praneša, kad į Rokiškį lenktyniauti atvyks ir vienas greičiausių jaunosios kartos ralistų iš Latvijos – Martinš Sesks.

Devyniolikmetis Martinš Sesks yra puikiai žinomas besidomintiems aukščiausio kalibro ralio varžybomis. Jaunasis latvis praėjusiais metais tapo Europos ralio čempionu ERC3 ir ERC Junior įskaitose, o likus savaitei iki „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų jis startuos Suomijoje vyksiančiame Pasaulio ralio čempionato etape, Junior WRC įskaitoje. 

Martinš Sesks teigia, kad gavęs Martyno Samsono kvietimą atvykti į Rokiškį iškart nusprendė, kad po ralio Suomijoje nepoilsiaus ir su šturmanu Krišjanis Caune startuos Lietuvoje.

„Esu Lietuvoje lenktyniavęs gerokai anksčiau, kai vyko „300 Lakes Rally“. Pamenu, kad ten pirmą kartą lipau ant podiumo su R2 automobiliu. „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose man startuoti dar neteko. 

Nekantrauju pasirodyti Rokiškyje, nes čia startuosiu ne man įprastu 2WD automobiliu, bet visais ratais varomu „Ford Fiesta NRC“ prototipu, kurį pagamino Neikšanai. Bus smagu prisiminti keturių varomų ratų techniką, nes pastaruoju metu visur lenktyniauju su dviem varomais ratais“, – sakė Martinš Sesks.

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos įvyks rugpjūčio 9-10 dienomis. Iš dešimties šalių atvyksiančių dalyvių ir gausaus būrio žiūrovų čia lauks net 16 greičio ruožų. Jais dalyviai įveiks beveik pusantro šimto kilometrų. Daugiau informacijos apie varžybas, greičio ruožų starto laikus, aprašymus ir žemėlapius galite rasti www.samsonasrally.com.