Naujienos

Avariją Viekšniuose patyręs V.Jurkevičius atskleidė savo sprendimą dėl starto „CBet Rally Rokiškis“

2022 m. rugpjūčio 2 d.

Jau rugpjūčio 12-14 dienomis Rokiškio apylinkėse nugriaudės Lietuvos automobilių ralio čempionato ketvirtasis etapas. Jau dabar aišku, kad „CBet Rally Rokiškis“ varžybos suburs mažiausiai 65 dalyvius iš septynių šalių, kurie jau yra pateikę paraiškas. Registracija vis dar vyksta.

Dalyvių sąraše galima rasti ir Vlado Jurkevičiaus bei Aisvydo Paliukėno pavardes. Vienas greičiausių Lietuvos ralio duetų prieš kiek daugiau nei dvi savaites patyrė išties smarkią avariją Viekšniuose. Greitoje atkarpoje jie neišsilaikė ant kelio ir keletą kartų vertėsi. Po šio incidento ekipažas iš varžybų pasitraukė.

Nors svarbiausia, kad duetas traumų išvengė, tačiau jų „Škoda Fabia R5“ buvo smarkiai suniokotas, o ralio bendruomenėje pasigirdo nuogąstavimų, ar ekipažo mechanikai spės atstatyti automobilį į lenktynėms tinkamą būklę iki „CBet Rally Rokiškis“ varžybų. Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki ketvirtojo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo Rokiškio apylinkėse Vladas Jurkevičius tvirtina, kad jo ir Aisvydo Paliukėno ekipažas tikrai startuos. Tačiau automobilį teks naudoti kitą.

„Savo automobilio atstatyti tikrai nespėsime, todėl Rokiškyje pasirodysime iš SRT komandos nuomotu automobiliu. Mūsų automobilis per avariją nukentėjo smarkiai, bet daugiausiai pažeidimų yra tik kėbule, todėl atrodė taip baisiai vizualiai. Lankai niekur nelinko. Su komanda tariamės ir linkstame link to, kad keisime kėbulą. Šitą kėbulą atstatyti finansiškai apsimoka gal ir labiau, bet naujas daiktas yra naujas daiktas. O pagrindiniai agregatai liko sveiki. Neturėjome stiprių smūgių į nieką. Tiesiog ilgai ritomės kol sustojome, todėl kėbulas išoriškai „sugedo“ iš visų įmanomų pusių“, – pasakojo Vladas Jurkevičius.

Prieš „CBet Rally Rokiškis“ varžybas ekipažas turės ir dar vienerias varžybas. Kaip sako Vladas Jurkevičius, po tokios avarijos reikia nuvažiuoti šiek tiek kovinių kilometrų, kad būtų galima vėl sugrįžti į savo tempą ir ritmą.

„Planuojame artėjantį savaitgalį važiuoti į ralį Latvijoje, kad truputį apšiltume prieš „CBet Rally Rokiškis. Vis tiek po tokios avarijos prieš mums svarbų ralį norisi dar šiek tiek pravažiuoti, tai varžybos Latvijoje sakykime mums bus tarsi savotiški testai. Po avarijos motyvacijos tikrai nepraradome ir žiūrime į tai kaip į dalyką, kuris mus kažko pamokė. Dažnai tokie dalykai dažnai lieka giliai pasąmonėje, kol vėl neatsisėdi prie vairo ir nepradedi lenktyniauti. Taigi, Latvijoje su Aisvydu padirbėsime ir į Rokiškį atvyksime maksimaliai pasiruošę“, – kalbėjo Vladas Jurkevičius.

Daugiau informacijos apie „Cbet Rally Rokiškis“ rasite organizatorių puslapyje www.rallyrokiskis.com bei „Facebook“ paskyroje.